Jak balíme Vaše zásilky

Balení zboží bývá úskalím ne jednoho internetového obchodu. Pro řadu obchodníků je běžnou praxí „naházet“ zboží do krabice zalepit, odeslat a více se nestarat. Naším cílem je poskytnout Vám příjemný zážitek z nakupování. Naše snaha nekončí přijmutím Vaší objednávky. Z toho důvodu jsme se v lednu 2021 rozhodli po 6 letech "eshopaření" svěřit celou logististickou část profesionálům v tomto oboru, firmě MailStep, a.s.

Logistická společnost MailStep a.s. vstoupila na trh v roce 1992 a od té doby společnost odeslala víc než 39 miliónů balíků, 620 miliónů listovních zásilek a zkompletovala přes 2 miliardy tiskovin. MailStep se tak stal předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti fulfillmentu, finishingu, logistiky a personalizace zásilek. Před několika lety MailStep rozšířil své služby o oblast e-commerce a stal se jedním z nejlépe technologicky vybavených poskytovatelů logistických služeb v České republice. Mezi zákazníky patří přední mediální domy, vydavatelství, tiskárny a mnohé e-shopy se zákazníky po celé Evropě.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení