5 největších puzzle, které jsou v prodeji

Hledáte nové výzvy a způsoby, jak si zpříjemnit volný čas? Nezoufejte, pokud jste vyčerpali své skládačky a hledáte novou výzvu, máme pro vás řešení. V tomto článku se podíváme na pět největších puzzle, které jsou v prodeji.

1. Ravensburger - Největší puzzle na světě
Toto puzzle má úctyhodných 40 320 dílků a zabírá plochu 6,8 x 1,9 metru. Jeho složení by mohlo trvat až 600 hodin! Toto puzzle je ideální pro ty, kteří se chtějí postavit největší výzvě v oblasti skládání puzzle.

2. Educa - Minimální a maximální puzzle
Další výzva od Educa je tato, která má neobvyklý tvar. Puzzle má 33 600 dílků, ale s jediným rozdílem - tento puzzle nemá jediný roh nebo střed. Tento design znamená, že můžete začít skládat kdekoliv na puzzle a nechat svou fantazii a tvořivost vás vést.

3. Educa - Vodopád
S 18 000 dílky je toto puzzle obrovským výkonem. Zobrazuje ohromující vodopád a je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat krásu přírody a zároveň se bavit skládáním.

4. Clementoni - New York
S 13 200 dílky nabízí toto puzzle pohled na nejikoničtější město světa - New York. Tento nádherný pohled na město zahrnuje všechny jeho nejznámější památky a vytváří tak skvělou výzvu pro skládače puzzle.

5. Educa - Panoramatický pohled na Manhattan
Posledním výzvou na našem seznamu je tento panoramatický pohled na Manhattan, který má 9000 dílků. Toto puzzle vás zavede do srdce New Yorku, zobrazuje pohled na město z výšky a je ideální pro ty, kteří milují výzvy.

To je pět největších puzzle, které jsou v prodeji. Tyto výzvy nabízejí mnoho hodin zábavy a skládání puzzle, které vás určitě potěší a zároveň zlepší vaše schopnosti řešení problémů. Takže neváhejte a vyberte si jeden z nich a začněte skládat!