Jak vybrat stavebnici Playmobil?

Stavebnice Playmobil jsou na trhu už od roku 1974 a stále se těší vysoké oblíbenosti. Playmobil totiž pružně reaguje na aktuální technologie a svět kolem nás a díky tomu nikdy nevyjde z módy.

3. Playmobil pro nejmenší

Stavebnice Playmobil 1.2.3 je vhodná pro děti už od 18 měsíců. Figurky a další části stavebnice nemají ostré hrany a zároveň jsou dostatečně velké, takže je dítě nemůže vdechnout. Velké oblibě se také těší Playmobil Sand sada speciálně určená na pískoviště. V této kolekci naleznete kyblíčky, sítky, bagry, ale i zmrzlinářství nebo pekařství.

4. Sady pro dobrodruhy

Akční sady stavebnic Playmobil jsou určené spíše pro kluky, ale ocení je i holčičky s dobrodružnou povahou. Mezi nejoblíbenější patří Playmobil Top Agents, které lákají na tajné špionážní mise. Pokud vaše dítko touží po vlastním drakovi, pořiďte mu Playmobil Dragons s Bezzubkou a Škyťákem, protagonisty filmu Jak vycvičit draka. Pro milovníky trpaslíků, soubojů a bitev jsou zase ideální sady Playmobil Rytíři. A pro ty, co mají pro strach uděláno, je tu speciální edice Playmobil Ghostbusters vytvořená podle scén z filmu Krotitelé duchů.

7. Městečko, které žije

Se sadou City Life zažijí děti nekonečnou zábavu. V kolekci nechybí oblíbený Playmobil domečeknemocnice, škola, školka nebo třeba veterinární stanice. Každé správné Playmobil město má i vlastní obchody a služby, jako jsou kadeřnictví, pizzerie, čerpací stanice, prodejna zdravé výživy nebo módní butik. Na procházce v Playmobil parku zase potkáte maminky s dětmi na vycházce či svatební kočár.

9. Zábava pro celou rodinu

Family fun je zárukou zábavy na celé hodiny i dny. Vydejte se s celou rodinkou do Playmobil ZOO ve vlastním karavanu. Playmobil rodinka si může vyjet i na výlet v rodinném autě nebo kempovat. V zimě si užije zábavu na lyžařské chatě, kde si kromě sjezdu můžou odvážlivci vyzkoušet i biatlon. Zkrátka rodinné zábavě se meze nekladou.