SCHMIDT Puzzle John Deere Traktor 8370R 60 dílků + model SIKU

Kód: PR00004056
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ
Zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni.
KVALITNÍ VÝBĚR PRODUKTŮ
KVALITNÍ VÝBĚR PRODUKTŮ
Vybíráme pro vás kvalitní produkty.
POMŮŽEME S VÝBĚREM
POMŮŽEME S VÝBĚREM
Jsme specialisti v oboru.
DORUČENÍ ZDARMA
DORUČENÍ ZDARMA
Doprava zdarma od 1799 Kč.

Detailní popis produktu

Nejen malí kluci si mohou doma poskládat puzzle s traktorem značky John Deere. Stavebnice o šedesáti dílcích je vhodná pro všechny milovníky zemědělských strojů. Součástí balení je kromě zmíněného obrázku i originální SIKU model traktoru John Deere 7530. Vhodné pro děti od 5 let.

Německá společnost Schmidt se z velké většiny zabývá výrobou puzzle. Dále se tato firma zaměřuje na tvorbu vzrušujících rodinných her, zábavných vzdělávacích počinů pro děti, či propracovaných strategických kousků nejen pro chytré hlavičky. Politikou této společnosti je vytvořit zábavné výrobky pro malé i velké. Zaměřují se tedy i na vytváření veselých karet a složitých hádanek se známými motivy, stejně jako na produkci plyšových hraček.

Bez neustálé inovace a nových nápadů by to nešlo, proto se na produkci stále nových výrobků podílí tým až patnácti lidí. Tito pracovníci se snaží přicházet s ambiciózními nápady, na kterých se ve firmě Schmidt následně pracuje. Proces je to komplikovaný, a je třeba spolupracovat s grafiky, autory, editory, učiteli, psychology a dalšími lidmi tak, aby byl následný výrobek úspěšný. V průměru podnik přichází až s 150 novým položkami ročně.


Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle pro děti
Materiál: papír
Počet dílků: 60
Rozměr složeného puzzle: 36,1 x 24,3 cm
Rozměry balení: 27,5 x 19 x 6 cm
Věk: od 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Schmidt_Spiele_logo

Schmidt Spiele® je přední německý výrobce puzzle s dlouhou tradicí. Schmidt Spiele® a její dceřiné společnosti vyrábí nejen puzzle, ale také stolní deskové hry nejen pro děti. V rodině skupiny SCHIMDT najdete přes 1000 produktů a každý rok vydají přes 150 novinek, které vždy najdete u nás v eshopu.