TREFL Puzzle Lidské tělo 4x15 dílků

Kód: PR00004358
192 Kč 159 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidské tělo čtyřikrát jinak díky puzzle In Out!

Věděli jste, že člověk má stejný počet obratlů jako žirafa? Nebo že za svůj život lidské tělo vyprodukuje až 34 litrů slin? To a další zajímavé informace se dozvíte při skládání 4 obrázků s motivem stavby lidského těla a hry, která je součástí balení.

Děti se díky puzzle ze série Fun & Learn seznámí se stavbou lidské kostry, budou moci prozkoumat orgány a části těla a zábavnou formou získají další informace o lidské biologii.

Součástí puzzle obrázku jsou bubliny s různými obrázky. V návodu, který je součástí balení, naleznete legendu, která obrázky vysvětluje (například u lidské ruky je obrázek pastelky, která symbolizuje dlaň).

Balení obsahuje čtyři puzzle obrázky s chlapcem a návod v českém jazyce.Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle pro děti
Materiál: papír
Počet dílků: 4 x 15
Rozměr složeného puzzle: 22 x 32 cm
Rozměry balení: 20 x 20 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Trefl

 

 

Rodinný výrobce puzzle s tradicí od roku 1985. Puzzle výrobce Trefl je vyroben nejen pro děti, ale dává prostor v kreativitě mládeži i celým rodinám. Trefl nevyrábí jen puzzle, ale přináší nové zajimavé stolní a deskové hry či hlavolamy, které vykreslí společný smích, přinesou týmová řešení nebo davají prostor individualitám. Zkrátka Trefl je tou správnou volbou, která přináší alternativu virtuálního světa a podporuje hry formou tradiční sociální komunikace a vzdělávání, které je založeno na skutečných slovech, gestech a sociální interakci.